Występy

Jest szansa, że występy dojdą do skutku. Wprawdzie coś z tą gorączką było dziwnego.. pojawiła się nagle, takie 38,3 by na drugi dzień przejść w 37,4 i na trzeci zniknąć. Bez żadnych innych objawów. Nawet kataru. Pozostały tylko trudności z zasypianiem, więc czekają nas chyba badania kontrolne. Akurat łączy się to z bilansem czterolatka, czyli tak czy siak konieczna wizyta u pediatry. Sprawdzimy też od strony dentystycznej i już zapisałam smyka na wizytę. 


Weekend minął w miarę spokojnie, poranki kuchenne, popołudnia spacerowe, z wizytą u dziadków, wraz z Bratem i Anią, oraz występami chóru Mamy. Występy były przygotowane dla uczczenia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Jedenaście chórów spotkało się w Sanktuarium i odśpiewało psalmy, ale też i pieśni niepodległościowe. Niestety nie zabrałam aparatu, więc tylko pamiątkowo pstryknęłam zdjęcie telefonem..

 

 

 

występy

 


Późnymi wieczorami próbowaliśmy obejrzeć jakiś film, ale że Mały zasypiał ok 22-23 to i my szybko podaliśmy. Udało się na raty zobaczyć najnowszą „Mission Impossible – Fallout” – średnio wciągającą. Za to za dnia wyżyłam się od strony kulinarnej, przygotowując rybę pieczoną w piekarniku, do tego kapustę kiszoną żeby trochę probiotyków dołożyć. Choć i tak z rozpoczęciem wiosny łykamy synbiotyki, żeby się jakoś przed zarazkami bronić. Przed wszelkimi spotkaniami, też pytam czy wszyscy zdrowi, bo najłatwiej Małego zarazić od kogoś chorego. 

Na szczęście w rodzinie wszyscy zdrowi, nie licząc rehabilitacji kolana u Taty.. Także jeśli w tym zdrowiu wszyscy dotrwamy, będzie można umówić się rodzinnie do kawiarni w kolejny weekend. A jest szansa, że i chrzestna dojdzie do siebie na ten czas, żebym już mogła zamknąć listopadowe szaleństwo. Choć i zamknięcie szykuje się z przytupem 😉

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s