Planeta że ho ho

Nie dość, że się udało wyjść, to na dokładkę było.. WYŚMIENICIE! :))

 

Dzień zaczął się miło od buziaka i śpiącego malucha w poprzek naszych poduszek. Później dostałam walentynkę i miałam czas na relaksującą kąpiel w pianie. Chłopaki poszli na spacer, potem drzemka i chwila na przytulanki..

 

 

 

 

miło :)

 

 

 

 

Obiad w domu i wyrobiliśmy się przed czasem. Mały odwieziony do Dziadków od razu zaczął tam szaleć, a ja po cichu przekazałam Mamie jedzonko dla niego, deser owocowy i sok. W wygodne dresy przebrałyśmy go jeszcze w korytarzu, a potem siup do auta. Mąż już czekał, silnik odpalony i mogliśmy ruszyć na nasz wolny czas. Zdążyliśmy odebrać bilety i jeszcze zjeść kolację przed filmem. W kinie ludzi pełno! Nasza sala wypełniona po brzegi, zostały jakieś pojedyncze miejsca w ilości kilku sztuk. Gdybyśmy wcześniej tej rezerwacji nie mieli, byłoby krucho.. A tak można było się wygodnie rozsiąść, przytulić i obejrzeć.. no właśnie. Nastawiłam się na tradycyjną, lekką komedyjkę o romantycznym zabarwieniu. Nie czytałam wcześniej żadnych recenzji, więc myślałam, że będzie tak sobie, a tu niesamowita niespodzianka! 

 

 

 

 

 

 

 

„Planeta singli” okazała się rewelacyjnym filmem! 🙂 Dawno się tak nie śmiałam w kinie, ale była też głębia, były i wzruszenia. Łezka mi poleciała, a i Mężu nie był od tego daleki. Fantastycznie się bawiłam, cała widownia rozbawiona i na pewno kiedyś jeszcze raz z chęcią ten film obejrzymy. Nawet i trzy razy, a co.. lepsze było niż „Listy do M”, dużo lepsze. Humor świetny, piękne zdjęcia, Maciek Stuhr dawał z siebie wszystko i jak zwykle pierwsza klasa, a niektóre sukienki Ani – jak marzenie.. Aż mi szkoda było, że tak szybko minęły te dwie godziny – trzeba mieć „Planetę..” nagraną, jest dobra na poprawę nastroju. Polecam..

 

Korzystając z drzemki Syna ruszam do Balzaca, pochłonął mnie „Bal w Sceaux” i uczuciowe perypetie pewnej wybrednej szlachcianki. Ten romantyzm ciągle mi w duszy gra.. tego się chyba nawet z wiekiem nie da pozbyć 😉

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s