Początek lata

Na szczęście w weekendy koledzy i koleżanki odpuszczają (przynajmniej na razie), bo czas to jeszcze rodzinny i głównie dla nas. A że festyny letnie wysypały się jak z rękawa, to po policyjnym trafiliśmy na Dni Chemika. Pokus w postaci lodów, waty cukrowej i frytek nie brakowało, ale tym razem na lodach i popcornie się skończyło. Mały natomiast nie mógł oderwać się od stoisk z zabawkami. Prym wiodły karty Pokémonów, które namiętnie zaczął zbierać i choć na jedno opakowanie naciągnął rodziców, to drugie kupił sobie z własnych oszczędności. Co oznacza, że faktycznie mu na nich zależało, gdyż do tej pory niechętnie ze swych funduszy korzystał. W tle pod to tłumne szaleństwo przygrywały postaci trochę znane, aczkolwiek nie w naszych klimatach muzycznych. Margaret i Damian Ukeje próbowali przyciągnąć trochę luda pod scenę, ale raczej z mizernym skutkiem.

Większe kolejki ustawiały się po autograf i zdjęcie do skoczków narciarskich. A tak naprawdę dziecię nasze najbardziej zafascynowane było rzutami piłką do celu i grą w piłkę nożną. Cóż, Kamil Stoch musi poczekać;)

Po takich atrakcjach i późnym powrocie, fajnie było spędzić całą niedzielę nad jeziorem u rodziców i brata. Pogoda zrobiła się w ten dzień iście wakacyjna, słońce w pełni, więc i opalanie i pierwsze kąpiele (MK, ja poczekam na cieplejszą wodę) doszły do skutku. Wróciliśmy pachnący lasem, słońcem i letnim powietrzem. Dla mnie to początek lata i to nic, że dziś trochę padało z rana. Pierwsze letnie wspomnienia, tego roku, zebrane 🌞

6 myśli w temacie “Początek lata

 1. annapisze19 7 czerwca 2022 / 12:10

  Czyli prawdziwe lato (nie to kalendarzowe) rozpoczęte 😀 Jeśli już ciepło i można chodzić w cienkich ciuszkach bez obawy zmarznięcia – to jest lato! Niech będzie dla Was ciekawe i urozmaicone (szczególnie dla MK). Serdeczności 😀

  Polubienie

  • Mysza w sieci 7 czerwca 2022 / 13:20

   Jak już 27 na plusie (dziś 24), to zaczynam się tym latem cieszyć 🙂 Nawet gdy w kalendarzu trzeba jeszcze na nie poczekać. Zresztą w ogóle dzielę kalendarz co trzy miesiące, lato od czerwca do końca do sierpnia:) Dziękujemy i dla Was również pięknego lata, buziaki!

   Polubienie

  • Mysza w sieci 7 czerwca 2022 / 11:28

   Teraz już pewnie rozdają w innych rejonach 😉 Nasze wklejone do notesu z autografami różnych znanych postaci.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s