Wakacje prawie w pełni

Nareszcie są takie, jakie dla dziecka być powinny. W zdrowiu, wśród atrakcji i na spędzaniu czasu w wakacyjnym klimacie. Mogliśmy zabrać Małego wreszcie do kina, wybierając przepiękną bajkę o przyjaźni, odwadze i byciu sobą. „Luca” to animacja o niesamowitej kolorystyce i estetyce, wyszłam oczarowana i nawet na koniec trochę wzruszona. Pozytywnie.

Mogliśmy zjeść obiad poza domem i popołudnie spędzić na wesołym miasteczku. Choć jeszcze nie w takim wymiarze, w jakim jest planowane. Lepiej wybrać się tam w tygodniu, a nie w weekend, kiedy są tłumy i kolejki do wszystkich zabaw. Mimo wszystko syn zadowolony, że działo się dużo i fajnie. A my przy okazji jego zabaw w taki oto miły sposób świętowaliśmy naszą kolejną rocznicę oświadczyn:)

Niedziela dopisała też pogodowo, więc z rana po Mamę, by dołączyć do reszty rodziny, która już od dwóch dni nad jeziorem koczowała. Plażowanie, kąpiele i testowanie nowego kapoka, zakupionego po kątem przyszłego wędkowania, z dziadkiem na łódce. A po drodze znów letnie widoki i rozmarzenie już o wspólnym urlopie, kiedy i Mąż będzie miał wolne..

Reklama

20 myśli w temacie “Wakacje prawie w pełni

 1. aksinia-kawa-pudelka 13 lipca 2021 / 00:19

  Już nie mogę się doczekać, kiedy moje dorosną i zaczną przyswajać coś poza nieśmiertelnymi Smerfami… Super, że się dobrze bawicie 🙂 Oby jak najdłużej!

  Polubienie

  • Mysza w sieci 13 lipca 2021 / 12:12

   Dziekuję, za tym jak najdłużej jestem za 🙂 Smerfy kiedyś stracą na uroku, mój jakoś od początku ich nie lubi. Nie wiem czy Gargamel go przestraszył, czy sama animacja. Bardziej podobał mu się film o Smerfach, choć to też było na raz. Miłych wakacji i dla Was! 🌞

   Polubienie

 2. ms.blond 12 lipca 2021 / 15:53

  Mój młody bardzo chce teraz iść na kosmiczny mecz. Ale chyba najpierw obejrzę z nim tą starą część z Jordanem.

  Polubienie

  • Mysza w sieci 12 lipca 2021 / 22:51

   Pamiętam tą wcześniejszą część, ta nowa zapowiada się już mocno nowocześnie, ale też może być dobra. Niech Wam się uda to wyjście do kina:)

   Polubienie

   • ms.blond 13 lipca 2021 / 06:26

    No, już w tym roku byliśmy pierwszy raz w kinie na „Tom u Jerry”, ale Maks ledwie wytrwał cały seans. On najpierw nam truje do kina i do kina a jak przychodzi co do czego to nie zawsze daje radę wytrwać do końca.

    Polubienie

   • Mysza w sieci 13 lipca 2021 / 12:15

    Czasem też robią za długie te bajki, albo przed nimi reklamy i zwiastuny dziecko zmęczą. My już wiemy, że trzeba chodzić 20 minut po czasie seansu, tyle czekaliśmy na rozpoczęcie bajki. Na szczęście Małego wciągnęła i wytrwał. Oby kolejną Maks wytrwał do końca 🙂

    Polubienie

   • ms.blond 13 lipca 2021 / 12:40

    Właśnie! Pamiętam pierwszy raz w kinie. Reklamy prawie 30 minut i dziecko wytrwało pół godziny bajki. Wyszliśmy całą czwórka i kupę kasy poszło w błoto. Następne razy już byłam mądrzejsza.

    Polubienie

   • Mysza w sieci 14 lipca 2021 / 22:29

    Tego też teraz nie przewidzieliśmy, ale już i my będziemy przychodzić po reklamach. U nas pierwszy raz w kinie był na specjalnym dziecięcym seansie, gdzie nie było reklam w ogóle, do tego były konkursy (Mały wygrał zabawki) i występował animator przebrany za Myszkę Miki. Wspominamy bardzo dobrze.

    Polubienie

  • Mysza w sieci 12 lipca 2021 / 12:45

   Dla Małego i taki czas fajny, weekendy zawsze razem spędzamy 🙂 Do urlopu już Mężowi się śpieszy, mi mniej bo po nim to już rach ciach i po wakacjach będzie 😉

   Polubienie

 3. Paulina 12 lipca 2021 / 08:39

  Chciałam zabrać na to moją prawie 3 latke, ale nie wiem czy zrozumialaby bajkę. Z poleconych mamy jeszcze… Zajączek Piotruś? Czy jakoś tak:)

  Polubienie

  • Mysza w sieci 12 lipca 2021 / 12:43

   Myślę że dla 3 latki będzie zbyt trudna i trochę może się nudzić. Koleżanka ze swoim 5 latkiem poszła na Elfinki, to by się jej mogło spodobać 🙂

   Polubienie

 4. annapisze19 12 lipca 2021 / 07:43

  Czy MK na tym wielkim diabelskim młynie jechał/leciał ? Jaki widok z samej góry musi być wspaniały! Dobrego tygodnia dla Waszej trójki ❤

  Polubienie

  • Mysza w sieci 12 lipca 2021 / 12:42

   MK jeszcze tam nie fruwał, a i my czekamy na dobry czas, żeby było jasno, pogodnie i mniejsze kolejki. Jestem ciekawa tych widoków z góry 🙂 Miłego i dla Was 🤗

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s