Świętowanie

Dzień spędzony w kuchni dał się we znaki i nogom i kręgosłupowi, ale było warto. Gościom smakowało, prezentów nanieśli, Mały cały w skowronkach cieszył się i podskakiwał. Wyciągał zabawki do pokazania, by za chwilę zająć się nowymi. Fajnie, że znalazły się tam tablice do pierwszych prób rysowania cyfr, prostych kształtów i cały zestaw dziecięcych gier karcianych w walizce. Takie zabawy można wtedy zabrać ze sobą w podróż, zaciekawiają i zajmują smyka na dłużej. W domu przytulnie, kameralnie przy nastrojowych światełkach. Nagraliśmy zdmuchiwanie świeczki, był czas obejrzeć wcześniejsze filmiki z Małym w roli głównej, pogadać i powspominać. Mężu pozmywał po imprezie, mogłam więc wieczorem zalec i poczytać dziecku nową bajkę o Maszy i niedźwiedziu. Choć z tych wszystkich emocji, nasz czterolatek zasnąć nie mógł, a później w środku nocy przywędrował do nas, więc nie czuję się zbyt wyspana i wypoczęta.

 

Mimo wszystko znalazłam siły na poranne ćwiczenia i to nawet wydłużone, bo czekając na Edytę kręciłam kilometry na rowerze i orbitreku. Syn natomiast, dostojny, w galowym stroju poszedł dziś do przedszkola brać udział w narodowym śpiewaniu hymnu polskiego. O godzinie 11,11. Szkoda, że akcja nie przypadła jedenastego listopada, ale że święto niedzielne, to w poniedziałek odpoczniemy od porannego wstawania. 

 

Przed nami jeszcze świętowanie urodzin z drugą babcią. Później z chrzestną, która planuje niespodziankę pod hasłem Psi patrol. I spotkanie na kawkę z dziewczynami, w podziękowaniu za prezenty dla naszego szkraba. Z przyjemnością, po tym maratonie, wybiorę się do kina by zasiąść przed ekranem i odpocząć przy muzyce Queen. Potrzebuję trochę przerwy 😉 

 

 


Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s