Cool

Film nie był może najwyższych lotów, ale uśmiałyśmy się z pomysłów wyluzowanego faceta, na zapewnienie dzieciom zajęć. Łącznie z podłączaniem ich do zaprzęgu, czy przewijaniem pieluchy w masce gazowej. „Daddy cool” był w miarę sympatyczny, za to o wiele więcej frajdy miałyśmy ze wspólnego spotkania. We trzy załapałyśmy się na wygrane w konkursach drobiazgi kosmetyczne, niektóre dziewczyny dostały książki, a po kinie wyskoczyłyśmy jeszcze do pubu na pogaduchy. 

 

 

 

 

Nasprzątałam się ostatnio za wszystkie czasy, łącznie z myciem kafelek w łazience i kuchni, aż po czyszczenie balkonu i aranżację kwiatową, którą dziś nabyłam. Dotarły też firanki i zasłony do salonu – tradycyjnie już, nie taki kolor (na ekranie komputera był idealny ehh) i nie taka długość. Przez to niekoniecznie lubię internetowe zakupy, choć cena jest zawsze kusząca. Czeka mnie odsyłanie zasłon i wymiana, a firany wylądują u krawcowej. Jaki kolor przyjdzie tym razem? Zobaczymy..


Wprawdzie powieszone w takim wydaniu, podobały się koleżance Iwonie, która widziała stan sprzed wykończenia. Ale to mnie musi się podobać, bo inaczej trafia mnie na sam widok. Za to herbatka w nowych kubkach, idealnie sprawdzała się przy naszych rozmowach. Niełatwe tematy, bo rozwód, podział opieki nad dzieckiem i ustalanie spraw majątkowych nigdy do przyjemnych nie należą. Ale trzymam kciuki, by udało im się rozstać w miarę spokojnie, na posklejanie tego małżeństwa nie ma już niestety szans..


Za to wizyta u mojej fryzjerki zdjęła mi z głowy i połowę włosów i tych trudnych, po spotkaniu z Iwoną, myśli. Spędziłam miłe godziny na podziwianiu jej nowego mieszkania, na wspominaniu znajomych i wspólnych imprez. I wyszłam z nową fryzurą, która dodaje mi lekkości, energii i zdecydowanie ułatwia mycie i suszenie włosów. 

Synek, odpukać, zdrowy. Cały tydzień przechodził do przedszkola, masę czasu urzęduje na placach zabaw i już kombinujemy, gdzie by tu spędzić majówkę. Żeby był i czas na zwiedzanie i na przyjemności dla niego. 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s