Łabędzi śpiew

Odetchnęłam. Pogoda dopisała, było gdzie dotlenić płuca i wyciszyć ostatnie nerwy.. Po domowym tygodniu i wyrwaniu się na powietrze, aż nie chciałam wracać w cztery ściany. W piątek spotkałyśmy się z Moniką i jej najmłodszym przy ślizgawkach. Mały chwalił się jak umie już podskakiwać, wchodzić po schodach i samemu zjeżdżać. Cały czas domagał się naszej uwagi albo zaczepiał inne dzieci. Popisywał się, maluch jeden 🙂  


W sobotę podjechałam zobaczyć nowy, zadaszony rynek.. który zmroził mnie cenowo (dachy trzeba z czegoś spłacić), za to pozwolił zaopatrzyć się w pyszne pomidory i wędliny. Wróciłam do robienia surówek i większej dawki warzyw w obiadach. Ale niedzielnie zbuntowałam się od garów i zjedliśmy na mieście. Szkoda było czasu na kuchnię, kiedy dziecię śmigało na hulajnodze, robiło babki i od placu zabaw oderwać się nie mogło. Pojechaliśmy z kocem nad rzekę i relaks całkowity. Taka radość nad wodą, że wieczorem, mimo zmęczenia, Mały nie mógł zasnąć..

 

 

 

wiosenne widoki

 

 

Nawet rodzice na plac zabaw dołączyli. Chyba całe miasto wyległo do parków, nad rzeki, jeziora i insze plenery. Gdybym wiedziała, że ciepło tak się rozkręci, pojechalibyśmy nad morze. Bo już dziś deszczowo i gwałtowny spadek temperatury z 22 na 9 stopni. Ale może i dobrze, dzięki temu łatwiej zabrać mi się za sprzątanie i domowe tematy, odkładane na czas wybycia smyka do przedszkola. Swoją drogą dawno nie było takiej ciszy w domu..

Lecę więc korzystać z pustych kątów, powycieram kurze, umyję łazienkę i ugotuję sycącą zupę, żeby chłopaki mieli co jeść, kiedy wybędę z dziewczynami do kina. Wreszcie zgrałyśmy termin na planowaną francuską komedię. Mam nadzieję, że będzie warta tego czekania..

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s