Dwunastka

Jest lepiej, ale dziecię na plener jeszcze musi poczekać. Dziś kontrolna wizyta u pediatry, bo kaszel trwa, mimo zakończenia antybiotyku. Na szczęście gorączka już nie wraca i energia Małemu dopisuje. Wolę jak dokazuje, niż gdy jest cichutki i bez siły. Fakt, że do końca tygodnia zapominamy o przedszkolu, ale za to od czasu do czasu my możemy wychylić nosa z domu.

 

Wychyliłam go więc na świetny koncert w wykonaniu 12 elegancko ubranych tenorów. Przeżycia muzyczne rewelacyjne. Hania z córką i Sylwia równie zadowolone. Posłuchałyśmy znanych utworów operowych, popowych i rockowych w nowej aranżacji. Panowie dali czadu. Super głosy, podejście z humorem, fajna choreografia i od strony muzycznej dla każdego coś ciekawego. Piosenki z lat 20-30’tych, z lat 80’tych, Queen, Prince, Beatles, Jackson, składanka Bee Gees. Było i śmiesznie i wzruszająco, jak choćby na Hallelujah.. A największy show robił Alexander, największy tuszą, najmniejszy wzrostem, za to charyzmą i mimiką bijący wszystkich na głowę. Na dokładkę był to ostatni 97 koncert tej trasy i panowie wzruszyli się przyjęciem i trzema owacjami na stojąco. Jeden z nich, nasz rodak Michał Snarski stwierdził, że nigdzie nie ma tak żywiołowych reakcji na ich występ, jak w Polsce. Słowiańska krew jednak daje o sobie znać 😉 

 

 

 

dwunastka


 

Moja słowiańska krew aż rwie się do działania. Z wiosną mam jeszcze większy pęd do życia, do wychodzenia, koncertów, spotkań ze znajomymi. Nawet do porządków. I do zmian.. Jak choćby skrócenie włosów, z długości do łopatek na długość do ucha. Rach ciach i głowa lżejsza, zapominam o kitce. Mycie i suszenie włosów w moment. Już się nie mogę doczekać. Chłopaki ostrzyżeni, ja mam wizytę u koleżanki fryzjerki w następnym tygodniu.. W tym jeszcze odebrać Mamę z ćwiczeń, pogotować zupy, gulasze i mielone. Dokończyć zalecone inhalacje Małemu i odetchnąć po tym chorobowym tygodniu..

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s