Odwiedziny c.d.

Ostatnim rzutem, na taśmę przedremontową, udało się zaprosić Sylwię z synem i Hanię, razem. Pod wpływem małego Mikołaja, w domu nastąpiło pandemonium. Zabawki dosłownie latały w przestrzeni i chaos dopadł każde pudełko z grami i puzzlami. Wszystko, ale to wszystko zostało wyjęte i rozrzucone. Jeden sympatyczny dwulatek, przy wsparciu trzylatka, zamienił pokój w pole zabawkowej bitwy.

 

 

 

fragment

 

 

 

Było wesoło, głośno, a największy ubaw miałyśmy gdy maluchy zaczęły tańczyć. Na następne spotkanie jednak umawiamy się bez dzieci, zdecydowanie nie dają spokojnie pogadać. Może nawet zorganizujemy jakieś babskie domowe kino, ale to już plany na wiosnę.. Swoją drogą połowa lutego mija, czyli do tej wiosny coraz bliżej.

 

Zgraliśmy też termin z Zosią i akurat na jej urodziny można było wyjechać w odwiedziny. Z prezentem od nas, kawą od moich rodziców i torbą niespodzianek od ciotki Teresy. Czas był przeplatany radością i smutkiem, ucztą przy cieście i wizytą na cmentarzu. Mały trochę rozpraszał łzy, ale nic dziwnego że się pojawiały.. Zosi na pewno ciężko teraz bardzo i jeszcze dużo wody upłynie zanim się pozbiera. 

Na rynek pojechałam, choć tym razem bardziej żeby spotkać się z Natalią i jej córką. Chwilę pogadać, podpytać o ich remont. Są teraz na etapie malowania i wybierania dodatków. Po powrocie i u nas od nowa zapowiada się bałagan, białe podłogi i ściany do malowania. Dlatego cieszę się, że mogłam ugościć dziewczyny jeszcze we względnym porządku. Została nam zaległa wizyta Monikowej rodziny, ale coś czuję, że zamiast do domu zaprosimy ich do pizzerii. Nawet mam upatrzoną taką, gdzie obok sali jadalnej zrobiono salę zabaw dla dzieci. To najlepsze rozwiązanie, kiedy i zjeść można i porozmawiać, a dzieci przy stole nie będą się nudzić.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s