Przedłużone

U nas nie może być tak, że są urodziny i w wybrany dzień robi się spęd rodzinny, ewentualnie w dzień kolejny spotkanie dla znajomych. Jak zaczynamy świętować, to na cztery razy i przez miesiąc 😉 Najpierw ciasto u moich rodziców, potem świeczka z życzeniem u nas (w poremontowym otoczeniu), po drodze jeszcze pasowanie na przedszkolaka i wreszcie wyjazd do Zosi by i druga babcia uświetniła 3 urodziny wnuka. To nie koniec, bo i chrzestna zapowiada się z wizytą i wypada zaprosić Monikę z chłopakami, od których Mały już dostał wypasiony prezent. Na razie nie ma jak kogokolwiek ugościć, podłogi po podwójnym myciu nadal białe, kanapa stoi na środku pokoju, a ściany wołają o malowanie. Wszystko zresztą w zawieszeniu, bo nie znamy konkretnego terminu wymiany okien. Temat ma ruszyć pod koniec listopada, ale jest szansa że szybciej. Dokładne sprzątanie traci sens, a na zapraszanie wszystkich do kawiarni człek nie nastarczy.

Doceniam, że Zosia sprezentowała tort, że mogliśmy spotkać się u niej i przy okazji przedłużonego świętowania odpocząć po tych sufitach. Mężu wziął dwa dni wolnego, dodatkowy należał się za sobotę i wyszedł z tego przedłużony weekend w formie małego urlopu. 

 

 

 

i jeszcze jeden i jeszcze raz

 

 

 

Spotkałam się przy okazji z Natalią na spacerze, a w kolejny dzień u niej w domu na zabawy z Małym i jej córką. Śmiałyśmy się, że rośnie mi przyszła synowa, bo tak całowała i przytulała naszego małego mężczyznę. Mężu w tym czasie pojechał z Damianem do kumpla na wspomnienia szkolne, a wieczorem niespodziewanie wylądowaliśmy na imprezie. Oboje trochę zmęczeni i z nastawieniem, że będzie słabo. Tymczasem to była jedna z lepszych imprez i choć tańczyłam ile się dało, to jeszcze mi mało. Dlatego ucieszyła mnie wiadomość, że na weekend przybywa z Danii Beata, a to się wiąże z babskimi pogaduchami i wypadem w miasto 🙂

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s