W starym kinie

Przyjechała i Zosia z Tomkiem, chrzestna naszego smyka i cała rodzina od strony Męża. Całkiem sympatycznie było, pomijając tematykę pracy, w którą nie chciałam wchodzić. Pojedliśmy ciasta, sałatek i najmłodszy wyszedł z całą torbą słodyczy.

Umówiliśmy się już na kolejne spotkanie z Zosią. Ale zanim ono, to wybrałam się z dziewczynami do najstarszego kina w mieście (110 letnie). I nie na tradycyjną salę, ale do Kiniarni, gdzie film ogląda się przy stoliku, z kieliszkiem wina lub herbatą w dłoni. Film „Wszyscy moi mężczyźni” taki sobie. Bez większych emocji i raczej mało zabawny, jak na komedię. Ale za to atmosfera przy stolikach relaksacyjna i z klimatem. Lepsza niż w dużym kinie, z popcornem i komentarzami za plecami. Postanowiłyśmy spędzać teraz nasze babskie zloty tutaj, bo na dokładkę bilety są o połowę tańsze.

 

 

 

 

stare kino

 

 

 

 

Mały też miał ostatnio fajne wydarzenia, pierwszy Dzień Nauczyciela na który wybrał się z kwiatami dla każdej pani przedszkolanki. I pierwszy bal przebierańców warzywno-owocowy, gdzie dał się wbić w strój dyni, rodem z halloween. Tylko takie przebranie udało nam się zorganizować na czas, ale że rozmiar duży to i za rok będzie mógł je założyć. W kolejnym tygodniu trzeba zorganizować fartuch, małą deskę, dwa owoce i czapkę kucharską z papieru. Dzieciaki będą tworzyć sałatkę owocową, choć nie wyobrażam sobie manipulowania nożami przez trzylatki. Mam nadzieję, że panie wiedzą, co czynią 😉 

 

Przez dom przewinęła się kolejna komisja, decydująca o dotacji na wymianę okien. A że mamy już ofertę o zatrważającej kwocie, to każdy zwrot będzie mile widziany. Prace mają rozpocząć się za miesiąc, czyli jest szansa, że będziemy mieli gdzie przyjąć gości na urodziny synka. Na razie delektuję się spokojem i lecę oglądać „Dynastię Tudorów”, która pochłania mnie całkowicie od kilku dni. 

 

 

 

 


Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s