Domowe spa

Dziecię nasze cały tydzień w przedszkolu, wprawdzie pokasłuje ale że kataru i gorączki brak, to śmiga chętnie. Dziś nawet pierwszy raz sam się obudził o 7, wyciągając z wyrka mnie dosypiającą.. Uczy się piosenki na pasowanie przedszkolaka, próbuje w domu śpiewać. I już wiem, że na występach niesamowicie się wzruszę. Ten tydzień raczej spokojny, wizyta u rodziców, trochę zakupów, gotowania i zakończone właśnie pranie. 


Zaczynam przygotowywać się do rozmowy w firmie. Wzmacniam się mentalnie układając różne dialogi w głowie, ale i wizualnie chcę się dobrze prezentować. Poszłam na regulację i hennę brwi, zrobiłam domową mikrodermabrazję (polecanym przez Jol-ene) rewelacyjnym peelingiem , do tego ciepła kąpiel w pianie i pachnący balsam. A dziś idę do koleżanki na manicure. Ania ma mi wyczarować eleganckiego, żelowego „frencza” na pazurkach. Pierwszy raz będzie to żel i mam nadzieję, że ze dwa tygodnie się utrzyma.

Planuję założyć jasną sukienkę, krótką marynarkę, do tego długie kozaki albo krótsze ale na obcasie. Dostałam już dwie potajemne wiadomości, że dyrektor o mnie walczy, pracy jest dużo i mnie potrzebuje, ale córka szefa nie odpuszcza i chce tam zostać. A wiadomo, że córki mają na ojców duży wpływ 😉 Zresztą gdybym miała firmę, też bym zapewniła najpierw byt rodzinie. Nastawiam się więc spokojnie na wizytę pożegnalną i bez względu na wynik spotkania z szefami chcę się czuć elegancko ale swobodnie.

 

„Spuszczam ze smyczy każdą męczącą mnie myśl..”

 


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s