Wiosna!

Wiosna panie sierżancie, nareszcie wiosna 🙂 Marzanny potopili, w weekend czas zmieniamy na letni, słońce od rana i ze 11 stopni na plusie przy naszych spacerach. Zimowe kurtki pochowane, przebrałam nawet szaliki. Część kompletnie nienoszonych pożegnana, reszta tych najgrubszych poszła na spód. A na górę wychynęły zwiewne szale w błękitach, zieleniach i pomarańczach.. I niech mi się nie ważą tu jeszcze jakieś przymrozki, bo pogonię na cztery wiatry. Wiatry zresztą też niewskazane, więc niech już słońce zostanie, nawet czasem deszczem przetykane, ale niech będzie i kropka. 

 

 

 

skrzy się


 

Kino z babeczkami bardzo sympatyczne. Trochę sobie pogadałyśmy przed filmem, połapałyśmy próbki kosmetyków i namiarów na upiększanie. W konkursach nawet nie chciało się startować, a i tak klimat był zabawny. Film bez głębszych przemyśleń, porad na zdrady też w nim niewiele, lekki i przewidywalny. Ale pośmiałam się, wyluzowałam, a o to przecież w tych naszych babskich wyjściach chodzi. No i bezcenna scena z Karolakiem na koniec filmu! To koniecznie trzeba zobaczyć. Przyznaję, że nieźle się w kobiecej wersji prezentował, a cała sala pękała ze śmiechu 😉

 

Z przypływem wiosennej energii nagotowałam kotletów mielonych, żurku z jajkiem i zrobiłam zakupy, tak by mieć spokój na weekend. Nawet Mężu z pracy nadawał, że chce się gdzieś jechać, kiedy tak słońce świeci.. Wprawdzie szykują się urodziny Hani i kiermasz dziecięcy, ale to akurat da się z plenerem pogodzić. Byle by tylko pogoda do tegoż weekendu dotrwała.. Jeszcze by się przydało odespać ostatnie, nocne oglądanie „Pitbulla” i „Nowych porządków”, które po wysokich notach postanowiliśmy nadrobić. I „Ciemniejszej strony Graya”, która z kolei już chyba bardziej ciemna i nudna, niż w pierwszej części, być nie może.. A może jednak może? 😉 Mniejsza z Grey’em. Wiosna kochani, wiosna przybyła! 

 

 

 

wiosna

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s