Rysunek

Jest lepiej, może nie do końca wyjściowo, ale da się jutro to moje czoło przypudrować i przyklepać. Teraz muszę popracować nad przywracaniem równowagi w organizmie. Probiotyki na dzień dobry przez minimum dwa miesiące. Powrót witamin i może rutyna, żeby wzmocnić odporność. Przy okazji stworzyłam notes, ze wszystkimi adresami i telefonami do ostatnio odwiedzanych lekarzy. Przydałoby się też więcej ruchu, bo same brzuszki nie wystarczą.. Ale na dzień dzisiejszy mży, wieje i nosa się nie chce z domu wystawić. Dobrze, że w czasie mojej rekowalescencji, Mężu zabierał Syna na małe spacery. W przerwach międzydeszczowych. Ja tylko raz wychyliłam nosa z domu na dłużej.. Tato w ramach przygotowań do majówki, robi przebieżki o kuli i dołączyłam do spaceru. Podjechaliśmy obejrzeć jak się mają wakacyjne baseny. Woda w nich już odmarzła, słońce akurat świeciło, pobliski plac zabaw cały dostępny dla smyka.. i było prawie jak latem. 


 

 

baseny 

 

 

 

Poza tym, można rzec, zaszyłam się w domu swoim i rodziców, jeżdżąc do nich każdego dnia. I tam oto właśnie, powstało pierwsze dzieło naszego dziecięcia – lat dwa i cztery miesiące. Temat przewodni – ptaki 🙂 

 

 

 

 

kaki

 

 

 

 

Cała rodzina zachwycona, zdjęcie oczywiście obiegło ciotki i wujka. A pierwszy taki ładny rysunek planujemy zalaminować, na pamiątkę. Dla naszego rysownika usmażyłam w nagrodę racuchy z twarogiem i rodzynkami. I choć nie robi on ostatnio drzemek, to ma też dużego plusa za przesypianie całych nocy. Wprawdzie ciężko teraz obejrzeć jakiś film, ale i to jest możliwe, na kilka podejść. Opowieść „Ukryte piękno” , którą ostatnio oglądałam, bardzo mnie poruszyła i wzruszyła.. Jeszcze bardziej doceniam każdy dzień spędzony z dzieckiem. Każdą chwilę, nawet trudniejszą, czy czasem nerwową. Zdarzają się one przecież o wiele rzadziej niż czas radości i miłości.. A ten czas jest wart wszystkiego..

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s