Męsko ale z kwiatami

Od czwartku bardziej męsko się zrobiło, u rodziców panowie przejęli tematykę, a to o pracy, a to o najnowszych sprawach politycznych. Później Dzień Mężczyzny, na który przygotowałam typowo mięsne danie. Bo jak wiadomo większość panów mięcho lubi. Nasz Syn wręcz przepada i wszelkie pulpety, kotlety czy wędliny, to raj dla podniebienia. A jeszcze jak do męskich spraw przyłącza się wymiana żarówek w domu (przechodzimy całkowicie na ledowe), czy wyciąganie powietrza odkurzaczem z worków próżniowych, to już w ogóle atrakcje.

 

Dla mnie atrakcją był wczorajszy kiermasz książki przeczytanej. W tym roku nie wystawiałam już żadnych książek i wybraliśmy się tylko jako odwiedzający. Oczywiście nie obyło się bez zakupów, bo jak tu nie wziąć dziecku Klubu myszki Miki, Zakochanego kundla, czy Bolka i Lolka. Do tego jeszcze encyklopedia odpowiadająca na setki dziecięcych pytań i książka dla mnie, o tym, jak zapanować nad własną szafą 😉 Spotkałam się jeszcze z Sylwią, której udało się dotrzeć na ostatnią chwilę. Trochę przy wybieraniu książek ciężko się gadało, ale zawsze to miłe spotkanie. 

 

 

 

 

krokuski

 


 

A że weekend słoneczny, to nic tylko ruszać do parku, grać w piłkę po męsku i po kobiecemu latać z aparatem do świeżutkich krokusów. I choćby chciało się spędzić całe dnie poza domem, to jednak kurze pościerałam, wymieniłam pościel i od razu pranie zrobiłam. Obiad dziś w domu tylko dla Małego (na deser upiekłam babeczki z kaszą manną), bo dla nas szykuje się coś w restauracji, na zaproszenie Mamy świętującej imieniny. Ma być cała rodzinka, prezent już przygotowany i tylko ja nie za bardzo wyjściowa, bo mi się jakieś cuś na czole zrobiło i zagoić się nie chce. Przyklepać i zamaskować, też jakoś nie bardzo.. Jutro więc polowanie na wizytę u dermatologa i tak coś czuję, że z nfz-tu to termin będzie za miesiąc, a ja potrzebuję przecież natentychmiast.. Chyba, że pokażę się pani dermatolog w przychodni, a ona poczuje zew do ratowania cierpiących i przyjmie mnie poza kolejnością 😉 Pomarzyć zawsze można..

 

 

 

wiosenne marzenie

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s