Filmy

W tym tygodniu miała być druga dawka szczepionki przeciw ospie, a tymczasem katar pokrzyżował plany. Jak to zwykle z katarem bywa. Na szczęście na razie obywa się bez żadnej gorączki, więc codzienne spacery uskuteczniamy. Monika z Igorem dzielnie dołączają i to pomimo jej samopoczucia, momentami utrudniającego codzienność. Albowiem jesienią tego roku Monika po raz drugi zostanie mamą 🙂 Termin na październik, więc jeszcze trochę czasu we względnej swobodzie ma. Najważniejsze, żeby nasze maluchy dostały się do przedszkola.. to wiele usprawni i ułatwi, zwłaszcza jeśli jeszcze nie trzeba będzie płacić dużych kwot za przedszkole prywatne. Już mamy potwierdzoną wiadomość, że nabór zacznie się w połowie kwietnia. Czyli czekamy..

 

A w tym czekaniu, w miarę możliwości, nadal nadrabiamy filmy. Obejrzane ostatnio „Inferno” z Hanksem, „Dziewczyna z perłą” i poruszający film o żonie Kennedy’ego „Jackie” z przepiękną Natalie Portman..


 


 

 

 

W kolejce czekają „Sprzymierzeni”, których już dziś być może uda mi się zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

Drzemka jest ostatnio nieregularnie, a i zdecydowanie za krótka, więc przez to czasu na oglądanie coraz mniej. Popołudniowe zajęcia, rytmika, czy wizyty u rodziców, też go trochę zabierają. Choć akurat należą do tych przyjemnych chwil. Ale wiadomo, prócz przyjemności i gotowania, prania i odkurzania się nie uniknie. Jeszcze, w związku z generalnymi porządkami, czekam na przypływ wiosennej energii. Jak przybędzie, wtedy wszystko w domu będzie furczeć, łącznie z balkonem i ogromną chęcią posiadania na nim kwitnących kwiatów.. 

Ale zanim wielkie porządki, to najpierw siebie trzeba trochę ogarnąć. Dzisiaj strzyżenie włosów u Synka, a i moje już długie i układać się nie chcą, więc coś by trzeba z nimi zrobić. Czuję, że przed weselem koleżanki zdecyduję się jednak na krótszą fryzurę, bo plany upinania wymyślnych loków z reguły kończą się kitką. Tymczasem na razie weekend przed nami, spotkanie z rodzinką i może jakiś plener. Niech no tylko pojawi się trochę więcej słońca, bo co jak co, ale w słoneczne dni więcej się chce 🙂

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s