Sen w prezencie

Jedną ze wspaniałych niespodzianek dla żony, w walentynkowe święto, jest długi sen o poranku 🙂 I to nic, że pobudka była o 6,40 skoro mogłam ją odespać do 10. Dawno tak długo nie spałam i dawno nie czułam się taka wyspana. Śniadanie zjedzone w łóżku też nie należy do codzienności, że nie wspomnę o chwili dla siebie, kiedy to chłopaki zaraz wychodzą na spacer. A jeszcze słońce za oknem i w perspektywie wizyta u rodziców. Może i dla nich kupię sercowy torcik, żeby nie tylko Mężu cieszył się taką niespodzianką..

 

 

 

 

serdecznie

 

 

 

 

I nieważne, czy to święto duże, małe, czy komercyjne, czy ściągnięte zza granicy. Uczucia warto okazywać każdego dnia i wiadomo, że nie prezentami, a czynami i miłym słowem. Ale jednak w taki dzień, jest jeszcze szczególniej. I trudno, tak było, jest i będzie, że wszelkie serduszka i ten cały walentynkowy ruch zawsze będzie mi się podobał. Niepoprawne romantyczki tak już chyba mają 😉 

 

Wczoraj z Moniką, przy okazji dziecięcego spaceru, zrobiłyśmy nalot po kartki, jakiś drobiazg i coś słodkiego dla naszych mężów. Ale żeby nie było tak różowo to i romantyczki muszą coś ugotować i zrobić pranie. Monika jeszcze wieczorem przyleciała ze świeżo upieczonym drożdżowym warkoczem, co dla mnie stanowi już za wysokie progi. Nawet nie wspominam, jak do kosza poleciały moje ostatnie „kruche” ciastka, którymi można by gwoździe wbijać i to mimo dodatku śmietany. Także na dzień dzisiejszy kończę próby pieczenia wszystkiego, poza mięsem, bo to o dziwo mojemu piekarnikowi wychodzi w sam raz.

Podelektujmy się więc wypiekami innych i tym, że dziś taki słoneczny, zakochany dzień.. A ci, co nie mają z kim go dzielić, jeśli tylko mają chęć, niech zrobią i dla siebie coś miłego. Na ten przykład, kwiaty w mieszkaniu zawsze poprawiają nastrój..

 

 

 

 

kwitnąca zima

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s