Przerwa

Jak się otworzył worek ze spotkaniami u nas, tak się zamknąć nie chce. Ale na razie przystopujemy, bo jednak czuć zmęczenie materiału.. Wprawdzie szykowanie, zakupy i nakrywanie stołu (za który robi rozkładana ława) sprawiają mi przyjemność, ale jednak tak dzień po dniu, to za dużo. Natomiast cieszę się, że był czas na pogaduchy, na zabawy i że Synek zadowolony z ciągłej uwagi towarzystwa. 

Z racji świątecznego piątku wybraliśmy się na wieczorny spacer, po całym dniu gotowania z przyjemnością wyszłam się dotlenić i pooglądać rozświetlone tereny nad Odrą. Mrozek już lekki chwytał, ale Mały biegał tak, jakby w ogóle tego nie odczuwał. Dzieci mają niesamowitą energię, rozgrzewa ich od środka, aż by się chciało trochę jej od nich przejąć..

 

 

 

 

wieczorny

 

 


Spotkanie z Moniką i jej chłopakami udało się wyśmienicie. Bardzo swobodnie się przy nich czułam. Mężu z Wową złapali wspólne tematy przy nalewce, maluchy bawiły się w miarę spokojnie, tworząc artystyczny nieład w każdym zakątku mieszkania. A moje z Moniką babskie rozmowy to czysta przyjemność. Było naprawdę sympatycznie i już jesteśmy zaproszeni z rewizytą.


Przy Markach (Marek z siostrą i narzeczonym siostry) również było swobodnie, ale może fakt, że zaprosiłam też Kasię do tego towarzystwa sprawił, iż momentami nie kleiła się rozmowa. Czasem tak bywa, gdy towarzystwo jest mieszane, choć wszyscy się znali z Kasią i znad jeziora i z naszego wesela, tyle że krócej niż my. Nie było jednak źle, pogadaliśmy na różne ważne i nieważne tematy, pośmialiśmy się. Mały miał frajdę, kiedy wszyscy angażowali się w wymyślanie nowych atrakcji dla niego. Na koniec stwierdziliśmy, że jednak po tym wszystkim jest ogrom sprzątania i jeśli już się spotykać to w jeden dzień weekendu zdecydowanie wystarczy.

Zostało jeszcze świętowanie u Zosi, ale to już nie u nas w domu, więc pora odetchnąć i zrobić przerwę 😉

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s