Szykujemy

Kolekcja książek Chmielewskiej prawie w komplecie, o Hance Bielickiej pochłaniam z ogromną przyjemnością i koniecznie Mamie muszę ją podrzucić. A najlepiej połapać jeszcze inne ciekawe biografie aktorów, bo obie ostatnio gustujemy w takich klimatach. Filmowo za to teraz słabo, coś nie mogę trafić w dobre kino.. Może „Światło między oceanami” to nadrobi, jeśli wybierzemy się z dziewczynami na babski wieczór. W najbliższych planach spotkanie u Sylwii, to przegadamy termin i temat kina.

 

 

A później już tylko szykowanie się na urodzinowe świętowanie naszego dwulatka 🙂 Mężu odkurzy mieszkanie i umyje podłogi, ja w tym czasie wybędę z Małym do rodziców, później wezmę się za łazienkę. Muszę przy okazji odwieźć do medycznego sklepu nadmiarowe taśmy gipsowe. Było przez jakiś czas niewesoło u Taty, ale opuchnięcie maleje i nie trzeba rozcinać teraźniejszego gipsu. Tatko jednak uziemiony w domu, Brat właśnie wspina się na Machu Picchu, a Zosia nie może teraz przyjechać z racji pracy, więc urodziny wyprawiamy na raty. Dylemat tylko, na który termin zamówić tort..


Najpierw przybędzie chrzestna z rodziną i ciocia Teresa. Do rodziców wybierzemy się w tygodniu, a po drodze jeszcze odwiedzą nas znajomi znad jeziora. W kolejny weekend może uda się zaprosić Monikę z rodzinką, oraz Hanię i Sylwię. U nas to tak zawsze, jak się rozkręca, to na całego. Nie będą to oczywiście jakieś wystawne przyjęcia, torcik, ciacho, moje muffinki i kawa z herbatką. Ewentualnie dla chętnych tatowa nalewka porzeczkowa i likier czekoladowo-śmietankowy dla mniej wytrzymałych na procenty (czyli dla mnie). Do Zosi pojedziemy w innym terminie i śmieję się, że drugie urodziny wyprawiać będziemy przez pół miesiąca, albo i dłużej na dokładkę zahaczając o moje imieniny. Ważne tylko, żeby zdążyć przed Świętami 😉 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s