Rain

Mówi się, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W sumie jak teraz spojrzę na weekend, to faktycznie.. Przez katar i rozkręcający się u smyka kaszel nie pojechaliśmy nad jezioro i bardzo dobrze, bo było tam zimno i deszczowo. Co akurat starszym nie przeszkadzało, bo impreza w świetlicy też ma swoje uroki, a nawet ognisko spędzone pod parasolem. Mimo wszystko, takiego zakończenia sezonu na ośrodku nie zaliczyłabym do udanego.. Tym bardziej nie zaliczy go do takowych Tata, który powrócił z naderwanym ścięgnem Achillesa, wylądował w szpitalu i od soboty ma nogę w gipsie. Dobrze, że byliśmy na miejscu, Mężu mógł teścia odtransportować i pomóc mu dojść do domu, potem podjechać po kule od znajomego. Ja z Małym miałam za zadanie wspierać i rozweselać Mamę, która każde negatywne przeżycie odbiera sto razy mocniej i do tego od razu ma najczarniejsze wizje. Najważniejsze, że sytuacja prawie opanowana.. prawie, bo wiadomo, że Tatkę czeka długie leczenie.

 

Za to dziecię nasze kochane skacze ile sił w nogach, nie straszne mu deszcze, wiatry czy jakieś tam katary. Drzemki skrócił sobie do 30 minut, potrafi zasnąć 23,30 albo 24,15.. A co tam czas dla rodziców, co tam ich odpoczynek 😉

 

 

 

spacer po kałużach

 

 

 

Młodość i energia go rozpierają.. założyć mu tylko kalosze i można latać po kałużach najlepiej śpiewając „I’m singing in the rain”.. Mama później wypierze, oczyści, nos zakropi i ogrzeje nogi. A Mężu zabierze roztańczonego malucha na ruchome schody do marketu i kupi wywrotkę z piłkami, za którymi trzeba potem latać po całym mieszkaniu. Bo przecież podczas deszczu dzieci się nudzą i trzeba im dostarczać dodatkowych atrakcji.

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s