Wiedziałam

Tak to już czasami jest, że jak sobie człek coś zaplanuje to.. dziecię dostaje kataru 😉 Na razie woda leci z nosa i nie przeradza się w nic innego, ale ostrzeżenie zostało przyjęte. Pogoda chwilę się zachwiała, teraz już po deszczu i widać tendencję zwyżkową. Mimo wszystko kalosze, kurtki przeciwdeszczowe i wszelkie leki trzeba mieć w odwodzie. I to nawet na jeden dzień, bo mogą być różne niespodzianki, a jak to mówią – przezorny zawsze ubezpieczony. 

Jezioro wzywa, na szczęście jest na tyle blisko, że w każdej chwili wsiadamy w auto i do lekarza. Zaopatrzyłam się też w preparaty przeciw kleszczom i komarom, bo wysyp tych stworzeń ponoć duży. Nie wiem, czy pomagają te spryskiwacze i maści, ale jakoś przecież bronić się trzeba. Zwłaszcza przy takim maluchu.

 

 

Myślę o tylu sprawach na raz, że udało mi się wyjść na zakupy zostawiwszy garnek na gazie. Całe szczęście, że na najmniejszym i przypaliło się tylko dno. Pośpiech na zakupach uratował kuchnię, obiadu niestety nie. Bywa i tak.. oby jednak jak najrzadziej, a w ogóle to trzeba wygrać wreszcie w tego totka by móc stołować się na mieście 😉 A już jutro na pewno nie zamierzam siedzieć w garach – Dzień Mamy trzeba uczcić poza kuchnią! Najlepiej na leżaku, w słońcu, z dzieckiem bawiącym się na kocu i Mężem donoszącym zimne napoje.

Na takie długie weekendy cudownie jest mieć urlop, a jak jeszcze jest w perspektywie spotkanie na działce – jedna z ciotek robi ognisko z kociołkiem i piecze ciasta z okazji przejścia na emeryturę – to nic, tylko pędzić na zaproszenie i korzystać z wolnego ile wlezie. 

 

 

Wszystkim Mamuśkom, obecnym i przyszłym składam najlepsze życzenia 🙂 A na prezent można sobie zażyczyć bilety do kina, na film akurat w temacie.. z Kate Hudson, Jennifer Aniston i Julią Roberts. Miłego długiego weekendu!

 

 

 


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s