Wigilijnie

Najlepszym prezentem dla nas jest trzytygodniowy urlop Męża 🙂 fantastyczny czas dla rodziny, dla dziecka.. wszystko można ogarnąć, poukładać, wyjść razem i osobno, pogotować na spokojnie i bawić się z Małym. Katar już prawie opanowany, może jeszcze ze dwa dni i chłopaki będą jak nowi. Całe szczęście bo jednak zdrowie najważniejsze, jak jest to i wszystkiego można dokonać. 

 

Wczoraj odwiedziła nas Beata z rodzinką. Udało nam się trochę pogadać, posłuchać opowieści o Danii, choć strasznie mało tego czasu mieliśmy.. Miło było ich zobaczyć, wyściskać, złożyć życzenia. Synek dostał w prezencie swoje pierwsze, „dorosłe sztućce” 🙂 Garnął się do Beatki bardzo i nawet do Łukasza wyciągał ręce, a widział go pierwszy raz świadomie. W domu zresztą zawsze odważniejszy. Z Oliwerem układali kostki – a jest teraz co układać, bo kolekcja nam się powiększyła! Zaczęło się tak niewinnie od jednej sztuki, a tu teraz cały zestaw..

 

 

 

 

kolekcja

 

 

 

 

Jutro już Wigilia, tradycyjne lepienie pierogów z Mamą, Tatko szykuje moją ulubioną rybę w cieście, będzie pachniało barszczem, kompotem z suszonych śliwek i tylko żałuję, że nie pojem kapusty z grzybami 😉 Za to rodzinne spotkanie rekompensuje wszystko, mam wrażenie, że tego czasu mamy coraz mniej i chłonę każdą możliwość spotkania z rodzicami.. Będą też dni w rodzinnych stronach Męża, radość obu babć i Dziadka z Wnuka, prezenty, choinki do podziwiania i oczywiście masa smakołyków.. 

 

 

 

 

nasza choinka


 

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ŻYCZĘ

PIĘKNEGO CZASU Z BLISKIMI

DUŻO MIŁOŚCI I RADOŚCI KAŻDEGO DNIA

RAMION DO KOCHANIA

DUCHOWEJ STRAWY WŚRÓD DAŃ INNYCH

I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE

NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA :))

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s