Katarzynki

Nie ma to, jak rozpocząć świętowanie tuż po 24 w nocy – Mąż dotrwał po pracy do tej godziny i z najlepszymi życzeniami wycałował swą Żonkę 🙂 Wręczając z tej imieninowej okazji prezenty, które są uzupełnieniem swetra. Od rana przygrywa mi więc Cris Cab z płyty, gdzie mogę sobie śpiewać wraz z załączonymi tekstami piosenek. A na najbliższe czytanie, po skończeniu obecnych książek, czeka najnowsza Magdalena Witkiewicz ze swoją uśmiechniętą „Moralnością Pani Piontek”

 

 

 

 

prezenty to ja lubię bardzo

 

 

 

 

Synek też zrobił mi taaki prezent, że zachwycam się niezmiennie już od poniedziałku. Niedawno pierwszy krok z trzymaniem, a teraz długo wyczekiwane, świadome i przepiękne słowo MAMA! :)) Udało mi się nagrać jak wdrapuje się na mnie i powtarza Mama, Mama.. delektujemy się tym słowem oboje. A Tata próbuje Synka przekonać, że jednak Mama to tylko ja 😉 Tak mu się to słowo teraz podoba..

 

Wczoraj poszłam z nim i z Amelkami na dłuższy spacer. Mrozek powoli już chwyta i dzieciaki poubierane po zęby, jak bałwanki. Siedziały takie pozawijane i niezbyt zadowolone, że nie można się ruszyć i że jedzenie chrupków w rękawiczkach nagle okazało się utrudnione. Nosy czerwone od chłodu, policzki wysmarowane kremem – trzeba jakoś się zahartować na te zimowe dni.

Dziś jednak odpuszczam wychodzenie, pada śnieg z deszczem i niefajnie w czymś takim wędrować. Odwiedzimy Dziadków, do których przyjedzie też mój Brat. Po drodze wstąpię po ciasto i będziemy świętować ten miły dla mnie dzień 🙂 W dzisiejszych życzeniach dobre dusze piszą bym miała wszystko to, co najważniejsze i najpiękniejsze w życiu.. Wszystko czego pragnę, to by zachować to co jest i trwa teraz.. W zdrowiu, miłości, szacunku i rodzinnym szczęściu. O tym kiedyś właśnie marzyłam..

 

 

 

 

:*

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s