Decyzja

Znacie tę piosenkę o ironii losu? Dziecię zasypia sobie spokojnie, po wyczerpujących wędrówkach pokojowych – tak tak, w środę wieczorem ruszył na całego 🙂 – Mama zasiada, by wreszcie chwilkę odsapnąć, po przewijaniu, karmieniu, gotowaniu, zabawie przypodłogowej i pilnowaniu Jasia Wędrowniczka. Włącza laptopa zadowolona, że ma chwilę by odpisać na maila, poczytać blogi, może coś samej naskrobać, posłuchać muzyki i ogólnie pobuszować w sieci. Sieć złapana, necik furczy, a tu ciach!

..prądu brak! 

Poleciałam od razu myć włosy, bo tak to jakoś zwykle jest połączone, że z brakiem prądu zaraz brak wody. Na szczęście włos już się suszy, a i prąd wrócił. Za to uczucie kiedy się na coś nastawiamy, a tu wszystko na odwrót, jest czasem mocno zaskakujące 😉

 

 

 

 

 

 

I od razu przypomina mi się ta piosenka.. o 10 tysiącach łyżek, kiedy akurat potrzebny jest nóż, o deszczu w dniu ślubu (u nas padało rano, ale potem przepiękne słońce i pogoda cały dzień :)). O dobrej radzie, której się nie przyjęło, darmowej jeździe, za którą tuż wcześniej się zapłaciło, o korkach, kiedy już jest się spóźnionym i tak dalej i tak dalej..

 

isn’t it ironic? 😉

 

Nic to, najważniejsze, by potem wszystko wracało do ładu i składu. Mały śpi, net hula, więc mogę sobie choć chwilę popisać. Że tak zacytuję facebookowe zawołanie – lubię to! Super, że ktoś kiedyś wymyślił pisanie i czytanie, niezbędne jest mi to do życia. Tak jak przytulanie, buziaki, bliskość kochanej osoby, teraz już i uśmiech dziecka, jego oczy wpatrzone w Mamę i ciekawość świata, który i dla mnie od razu ma więcej radości. Rodzina jest dla mnie niesamowicie ważna. Praca również, bo dzięki niej jest za co żyć, ale jednak rodzina ważniejsza..

 

Decyzja podjęta i przekazana już do firmy – idę na wychowawczy! :)))

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s