Odkrywca

Zaczęło się – Mały sposobem kombinowanym, to próbując na kolanach, to podginając jedną nogę i przesuwając się na pupie – przemieszcza się po pokoju! Rotacja wokół własnej osi za pomocą przesuwania nóg i podpierania się ręką też jeszcze trwa, ale skoro pojawiły się nowe możliwości, to skwapliwie z nich korzysta. Dziś „zawędrował” pod ławę w dużym pokoju. Zachwycony osiągnięciem aż zapomniał, że przydałoby się zrobić drzemkę. No bo jak tu spać, kiedy tyle się dzieje i tyle jeszcze nowości do obejrzenia? 

 

 

 

 

odkrywca 

 

 

 

 

Patrzę na niego z zachwytem, jak dziecko szybko się rozwija, jak się zmienia i jak już wie, że klapki zakłada się na nogi, a NIE znaczy, że należy próbować dalej 😉 Odkrywanie jest świetne, zwłaszcza gdy przesunie się drzwi w szafie, a tam skarby nad skarbami w postaci choćby skarpetek. Jeżdżenie w wózku sklepowym też jest fajne, oglądanie królików za witryną, łapanie batoników przy kasie i zaczepianie przechodniów. Gdyby tylko jeszcze zakończył się etap wydawania dźwięków jęczących i męczących, kiedy się czegoś intensywnie domaga to byłoby idealnie. Ale dobrze jest, noce w miarę przespane, zabawa na całego, a i jedzenie coraz bardziej opanowane. Może jakoś z czasem uda mi się oderwać od mleka, choć na razie kiepsko to widzimy..

 

Spacery przedjesienne zaliczane, małe zakupy zrobione, wczoraj nawet za całe 5 zł udało mi się kupić, na promocji, zestaw – szalik, czapka i rękawiczki. Z czapkami ciągle coś nie tak, a to za małe, nie za ciepłe, a to zjeżdżają na oczy, a to uszy wyłażą więc mam nadzieję, że ta wreszcie będzie dobra..

 

 

 

 

czapy

 

 

 

 

 

Dzisiaj śmigamy do Babci, Dziadek wybywa na ryby to miło będzie, kiedy dotrzymamy jej towarzystwa. Jutro pojedzie brat, a później, jak tylko będzie pogoda, prawdopodobnie dołączymy do Dziadka na spacery po lesie i może pierwsze grzyby? Dzisiaj wprawdzie chmury, ale 18 stopni to jeszcze przyjemna temperatura, trochę popadało i niech no tylko wyjdzie słońce na weekend to już my dobrze zagospodarujemy ten czas 🙂

 

 

 

 


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s