Wigilijne prezenty

Z całych Świąt ten dzień był i jest dla mnie najprzyjemniejszy, myślę że większość najbardziej lubi Wigilię 🙂 I to nie tylko za pyszności na kolacji czy prezenty pod choinką, ale za tą szczególną atmosferę.. oczekiwania, radości i spotkań w rodzinnym gronie.. Dla nas tym bardziej to piękne Święta, bo pierwsze z naszym Synkiem – najwspanialszym prezentem na świecie 🙂

 

 

 

 

 

prezenty w oczekiwaniu :) 

 


 

 

takich pięknych chwil dziś wszystkim życzę


takiego szczęścia i uśmiechów


ciepła w sercu, spokoju ducha


i Miłości, która uskrzydla


i sprawia że wszystko staje się wyjątkowe 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wigilia spędzona u moich Rodziców, wśród kolęd, opłatka, pachnącej choinki i smaczności na stole.. z których mogłam skubnąć tylko pierożki bez nadzienia grzybowego, barszcz, kompot i kawałek rybki w cieście – dobre i to 🙂 Wszystko pyszne, kusiło mnie niezmiernie i na szczęście nic Małemu nie zaszkodziło bo noc była spokojna i przespana. 

 

 

 

 

 

całusy pod jemiołą

 

 

 


Jak dla mnie za krótko trwały te rodzinne chwile, były zdjęcia, pogaduszki, całusy pod jemiołą, oczywiście karmienie i próby usypiania Synka który jednak musiał trochę pokoncertować, żeby wszyscy dostrzegli jego obecność 😉 Nie dało się go nie zauważyć, bo i tak uwaga wszystkich skupiona była na tym naszym kochanym Maluszku. Fajny czas, miły i cieszę się, że dziś jeszcze czeka nas świąteczny, rodzinny obiad..  

 

 

 

 

 

wańka wstańka pod choinką

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s