Czas

Kto by pomyślał, że brak czasu może być mobilizujący do jeszcze szybszego działania 😉 Z dzieckiem na ręku za wiele się nie zdziała, ale za to jak uśnie, choć na godzinkę, to w tym czasie potrafię ruszyć do boju i zrobić więcej niż kiedyś robiłam w cały dzień..

 

Jako, że czas przedświąteczny, a do tego spodziewamy się gości, to ruszyliśmy ze sprzątaniem na raty.. Kurze wytarte, zlew i kuchenka umyte, mieszkanie odkurzone, schowałam spacerówkę do pawlacza bo na razie używamy tylko głęboki wózek. Łóżeczko turystyczne wcisnęłam za komodę w sypialni, żeby w salonie nie było zagracone. Zrobiłam porządki w szafie przygotowując wielką torbę ubrań do Caritasu. Rzeczy już zawiezione, a dzięki mamie, która przyjechała popilnować Synka wyskoczyłam też na pocztę z paczką książkową dla Uli 🙂 Cieszy mnie, że może wśród książek znajdzie coś do czytania dla siebie..


Szykuję już miejsce na choinkę, wyjęłam bombki i zamontowałam świecące gwiazdki na parapecie. Od razu robi się fajny nastrój w domu i uwielbiam taki klimat 🙂 Została łazienka do umycia i jedyne, czego mi jeszcze brakuje, to czas na połażenie po sklepach. Chciałabym zakupić prezenty dla najbliższych, upolować coś fajnego, co ucieszy pod tą choinką. Mam nawet kilka pomysłów, tylko nie mam zbytnio kiedy pojechać, bo na to potrzeba więcej niż godzinkę, sam dojazd w dwie strony zabiera już ze 20 minut, a w sklepach coraz większe kolejki..

Czyli wszystko teraz od tego wolnego czasu zależy, może dziś nasze Dziecię podaruje mi go trochę.. Jutro już będzie trudniej, bo w planach obowiązkowa wizyta u ortopedy, a i ja mam kontrolę poporodową. Na szczęście wszystko dobrze się goi, ale niech lekarze rzucą swoim fachowym okiem. Weekend też zapowiada się intensywnie, przybywa Zosia odwiedzić wreszcie Wnuczka i odbędzie się zapowiadany obiad na 18 urodziny kuzyna Marka. Ciekawe jak to wszystko wyjdzie z Małym przy boku – coś czuję, że będzie się działo 😉

 

 

 

 

 


Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s