Toasty

Dziecko powinno być zdrowe jak byczek 🙂 Kolejny weekend trwały pępkowe spotkania, już w sobotę od 11 rozpoczęte wizytą cioci Teresy. Wraz z nią przybyła żółta kaczka do kąpieli i zapas pieluch. Odpoczęliśmy potem trochę, było karmienie, przewijanie i nawet udało się pospać. By już o 17 przywitać następną ekipę, tym razem większą.. Dojechali Sylwia, Tomek, Ania, Katarina z córką Gabrysią i Hania. Bardzo się cieszę, że spotkały się te moje babeczki.. Już zakwitł plan balu przebierańców na luty i obgadane zostały ostatnie kina kobiet. Dziewczyny wynalazły w sklepach śliczne ubrania dla Małego, tyle że jeszcze będzie musiał do nich dorosnąć, bo wszystkie dużo za duże 😉 Natomiast furorę zrobił pies przytulanka, miękki i plastyczny jak poduszka.. jeśli synkowi się spodoba, to pewnie wszędzie będzie go ze sobą nosił.. a pies jest słusznych rozmiarów..

 

 

Dobrze, że kupiłam zapas ciasta, bo w niedzielę z kolei przyjechali Aga z Marcinem i Marek, rodzeństwo które znam od ponad 20 lat. Pogaduszki, toasty wznoszone nalewką z czarnej porzeczki (produkcji świeżo upieczonego dziadka) i zdjęcia wypełniły nam cały wieczór. Na szczęście Maluch po serii karmień odpłynął w błogi sen i mogłam trochę z gośćmi posiedzieć.

Jeszcze zostali chrzestny z rodziną i koleżanka Kasia i byłby komplet odwiedzin zaplanowanych przez nas. Natomiast niezależnie od naszych planów babcia Zosia z Tomkiem mogą przyjechać dopiero w połowie grudnia, bo siła wyższa w postaci pracy teraz im nie pozwala. Szkoda że tak późno, bo wiem jak bardzo chcą zobaczyć synka Zosi syna.. 


 

Za to zaraz Wnuczka odwiedzi babcia Krysia i mam nadzieję, że w tym czasie uda mi się trochę ogarnąć, zrobić pranie, umyć włosy i dokończyć gotowanie zupy, którą robię na raty 😉 To lecę, paa!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s