Czytam i słucham

Podczas całego obecnego wolnego przeczytałam 80 książek – a kolejne już czekają na półce! Jedne były lepsze, inne słabsze, jednak mania czytania, nieprzespane czasem do 3 noce no i ten darowany mi czas sprawiły, że nareszcie mogę tym czytaniem się w pełni nacieszyć. To nie są wyrwane dwie-trzy strony przed zapadnięciem w, zasłużony po pracowitym i męczącym dniu, sen. Czytam namiętnie, pochłaniam i delektuję się tym, że nie muszę szybko kończyć, kiedy trafię naprawdę dobrą książkę. Z ostatnich rarytasów polecam takie autorki jak Danuta Noszczyńska, Hanna Cygler czy Izabela Pietrzyk. Oczywiście dla miłośniczek kobiecej literatury i historii takich, jak choćby w tym teledysku..

  

 

 

 


 

 

 

 

W tym tygodniu wypełniliśmy już całą wyprawkę, doszedł materac do łóżeczka, są też przewijak, poduszka-klin, wanienka ze stelażem i termometr bezdotykowy, którym można również zmierzyć temperaturę mleka w butelce, pomieszczenia czy wody do kąpieli. Mały teraz tak urzęduje w brzuchu, że czasem rozśmiesza mnie kiedy wystawia piąstkę, lub podkłada głowę pod moją dłoń, a ja głaszczę to miejsce… naprawdę niesamowite przeżycie 🙂 

 

  

Dzisiaj spotkanie z pediatrą i zakończenie Szkoły Rodzenia – dużo mi dały te spotkania, poszerzyły świadomość, dostarczyły wielu odpowiedzi na pytania i wiadomości o porodzie, karmieniu, przewijaniu i innych aspektach tego co nas niedługo czeka. Choć wiadomo, że teoria sobie, a rzeczywistość i tak nas pewnie przerośnie 😉 Ale damy radę! Mamy wsparcie rodziny, fajnej położnej z doświadczeniem, oraz lekarzy ze szpitala i przychodni.

Jutro kolejna wizyta na badania kontrolne i mam nadzieję, że uda się namówić panią doktor na USG, żeby zobaczyć czy nasz Rogalik nadal leży sobie leniwie bokiem, czy może jednak obrócił się głową w dół..

 

 

Zbliżający się weekend zapowiada się bardzo sympatycznie, najpierw imieniny Mężulka, a potem urodziny Taty, więc szykuje się jakieś fajne, rodzinne wyjście w miasto. Co akurat girl like me baaardzo lubi 🙂 

 

 

 

 


Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s