Taniec brzucha

Wyniki badań perfect, serduszko podsłuchane, skierowanie na kolejne badanie krwi i można spokojnie czekać dalej 🙂 Oczywiście nikt nie powiedział, że mam tylko leżeć i pachnieć..więc poszłam sobie na spacer, posiedziałam trochę w słońcu przy placu zabaw dla dzieci i przy okazji kupiłam warzywka i owoce na rynku. W piątkowy wieczór Mężulek miał służbową imprezę integracyjną, połączoną z kolacją w restauracji i wypadem do klubu z kumplami. Ja za to obejrzałam dwa babskie filmy i zbierałam siły na sobotnie wyjście.


Dostaliśmy zaproszenie na 30-te urodziny koleżanki Katariny. Jej mąż wraz z jej siostrą od dłuższego czasu przygotowywali przyjęcie niespodziankę w wynajętej sali szkoły tańca. Przywieźli stół, krzesła, przybyła młodzieżowa część rodziny, przyjaciele i znajomi i każdy przyniósł ze sobą coś na ząb – my zrobiliśmy sałatkę z tortellini. Tajemnicę udało się utrzymać do ostatniej chwili, choć podobno to było najtrudniejsze. Musieli się mocno nakombinować, żeby jubilatka się nie zorientowała i nie wparowała do siostry, gdzie przygotowywana była zapiekanka i składowane napoje wyskokowe i te bez procentów 😉 Grunt, że wszystko się udało, Kaśka myślała że idzie na kolację z mężem, a potem do klubu potańczyć.. wzruszyła się niesamowicie kiedy weszła do sali, a tu krzyk NIESPODZIANKAAA! i odpalany tort na jej cześć.

 

 

 

 

 

tort Katariny

 

  

 

 

 

Potem życzenia, prezenty, wyżerka i tańce. O dziwo miałam i chęć i siły, żeby się trochę na parkiecie poruszać. Brzucho szło wprawdzie w pierwszej kolejności i trudno było mnie już objąć, ale grunt, że potańcowałam, bo mi tego brakowało. Ostatnio tańczyliśmy na naszym ślubie, no i może trochę tupania było na koncercie Ani Wyszkoni, Snapu i Kayah. Tymczasem dziś już powrót do oczekiwanej życiowej roli i z tej okazji nareszcie kupiliśmy łóżeczko (z olx było tańsze o 100 zł, warto tam zaglądać). Teraz trzeba upolować nowy materac no i najważniejsze – …..urodzić i miękko wylądować na szczycie naszego rodzinnego świata 🙂

 

 

 

 

 

 


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s