Don’t Stop The Queen

Zupełnie spontanicznie Beata wyciągnęła mnie do pubu na koncert z okazji urodzin Freddiego Mercury’ego. Wyszłyśmy raptem na trzy godzinki nie spodziewając się zupełnie, że trafimy na zlot fanów zespołu Queen 🙂 Sama kiedyś dość intensywnie słuchałam ich muzyki, zresztą któż jej nie zna? Jest ponadczasowa…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Godzinę sobie pogadałyśmy obserwując przybywających, o średniej wiekowej 10 – 60 lat, a później zespół Don’t Stop The Queen zaczął grać największe hiciory.

 

 

 

 

 

 

DST Queen

 

 

 

 

 

 

Wokalisty głos przypominał trochę Freddiego, a aranżacje piosenek były bardzo podobne. Wszyscy śpiewali, klaskali i zrobiła się świetna atmosfera.. Niektórzy mieli na twarzach maski przedstawiające Mercury’ego

 

 

 

 

 

 w masce

 

 

 

 

 

 

Klimat w lokalu zrobił się nawet trochę nostalgiczny, kiedy człek przypominał sobie czasy swej nastoletniej młodości i czasy świetności kariery Queen..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poza tym weekend spokojny, z długim wysypianiem się, ze śniadaniem do łóżka i przytulankami o poranku.. Pojechałam kupić nowe roślinki do naszego akwarium, a Mąż wieczorem je zakotwiczył w kamykach. Oby się przyjęły, bo przydałby się trawnik na przedzie 😉 Mały wieczorami fika w brzuchu, a ja czytam wiadomości o dzieciach i radzeniu sobie z różnymi sytuacjami przy noworodkach. Dziś śmigamy gdzieś na obiad, bo wystarczy mi gotowania w tygodniu i miło będzie mieć od tego wolny czas i głowę. Na następny tydzień planuję jakąś zupę i może łazanki z kapustą jak mnie najdzie wena. Przybyły zamówione przepiękne albumy fotograficzne i zaczęłam układanie zdjęć w kolejności chronologicznej, sprawia mi to dużo przyjemności dlatego już nie mogę się doczekać paczki z kolejną partią wywołanych fotek.

Fajnie, że niedziela jeszcze trwa.. i że słońce jeszcze takie letnie na niebie..

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s