Do szkoły

Wprawdzie do września jeszcze tydzień, ale my już wybraliśmy się do szkoły – rodzenia 🙂 Przeżycie to było ciekawe, tym bardziej że trafiliśmy akurat na zajęcia dotyczące porodu. Miałam więc od razu tematykę z grubej rury. Na szczęście podaną, przez panią Kasię, w bardzo sympatyczny sposób. Były ćwiczenia na dmuchanych piłkach, z asekuracją panów za plecami, było dotlenianie i trenowanie oddechów. I oczywiście było dużo odpowiedzi na najważniejsze pytania, zadawane przez grono brzuchatych babeczek. Raz w tygodniu będę się uczyć i chłonąć te wszystkie wiadomości, bo ponoć świadomość tego co się będzie działo ułatwia i skraca porodowe „przyjemności”.


 

 

Na drugi dzień miałam możliwość pogadać o tym z koleżanką z pracy, akurat w otoczeniu Asi urodziło się ostatnio kilkoro dzieci, więc też miała kilka opowieści. Asia jest chyba jedyną dziewczyną z firmy, z którą można pogadać poza jej murami. Przekonałam się już o jej szczerości i dobroci i mam do niej zaufanie jeśli chodzi o dotrzymywanie słowa i spraw prywatnych. Oczywiście tematy dziecięce przeplatały się z firmowymi i po prawie 4 miesiącach mojej nieobecności mam pełny obraz tego co się dzieje w moim miejscu pracy. A dzieje się dzieje, są stażyści, są nowi pracownicy, są przetasowania w pokojach, niesnaski ale i dobre wieści, że mam jeszcze dokąd wracać i że czekają na mnie niecierpliwie 🙂 Trochę jeszcze poczekają….

 

 

Na razie mam już wyniki badań i na szczęście są one bardzo dobre, co zdziwiło lekarkę, z racji mojego wieku.. Po glukozie też wyszło super, dzięki czemu odpadła mi wizja powtarzania tego koszmaru.. Na początku września będzie kolejne USG. Mam dbać o siebie, dużo wypoczywać i nie przemęczać się. W związku z tym dzisiaj nie gotuję i jedziemy na obiad do miasta, a po obiedzie sorbetowe lody na deser – lekkie i jeszcze w letnich smakach – malinowe, truskawkowe, granatu i arbuzowe. Choć akurat w tej cukierni można zjeść też lody o smaku piwa i sera, ale jakoś takich zachcianek nie mam 😉


Miłej niedzieli!

 

 

 


Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s