Stan omdlenia

Przedwczoraj przeżyłam coś okropnego – jeśli ktoś miał robioną krzywą glukozową to wie o czym mówię 😉 Jak dla mnie masakra, po której ledwo się pozbierałam! Niby nic takiego, na czczo wypić 75 gram glukozy rozpuszczonej w ciepłej wodzie z dodatkiem soku z całej cytryny. Brzmi lekko, ale letko nie było. Najpierw pobranie krwi, potem glukoza.. dzięki cytrynie jakoś to cholerstwo, małymi łykami, wypiłam. Brr jeszcze mnie wstrząsa na wspomnienie. Potem do poczekalni i w bezruchu dwie godziny męczarni. Każde poruszenie wzmagało stan omdlenia, cudem powstrzymywałam się żeby nie oddać wszystkiego z powrotem 😉 Trzymało mnie jedynie to, że wtedy trzeba by było całość powtarzać raz jeszcze. Mało tam nie spływałam z tego krzesła, ręce mokre, gorąco, lico blade, głębokie oddechy i odliczanie czasu jak do wybawienia. Po dwóch godzinach kolejne pobranie krwi i na słaniających się nogach do domu. Jak padłam do wyrka to w sekundę mnie nie było. To był prawdziwy Hard Time..

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Oczy otwierałam z obawą czy lampa na suficie będzie jeszcze wirować. Nie wirowała ufffffff.. Zjadłam krupnik, który na szczęście dzień wcześniej ugotowałam, bo gdyby nie to, to pozostałabym na suchej bułce. Przeżyłam! Aczkolwiek ledwo 😉 i oby nigdy więcej takiego badania.. choć wiem, że przede mną o wiele większe wyzwanie – ale do tego jeszcze trochę czasu minie.

 

 

Na razie więc należy się zrelaksować, pomyśleć o zbliżającym się trzydniowym weekendzie, dotlenić organizm po ostatnim przesiadywaniu w urzędzie miasta na wymianie dokumentów i spotkać się ze znajomymi na pogaduszki. Weekendzie przybywaj!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s