Wypisz, wymaluj miłość

Jeszcze nie mogę się ogarnąć po podróżach, czeka mnie kolejne pranie, znowu trzeba zacząć gotować zamiast stołować się w restauracji hotelowej czy na mieście – a było tak wygodnie! 🙂 Mój kochany Mąż wrócił już do pracy i też mu niełatwo wbić się znowu w rytm porannych pobudek i codzienności.. A ja siedzę od rana w zdjęciach ślubnych, które nareszcie udało się od wszystkich otrzymać i przebieram, kasuję, szykuję do wysyłek dla znajomych i tak mnie to pochłania, że czasu mało na wpisy wakacyjne. Majorka czeka więc na dogodną chwilę, bo żeby ją opisać i wybrać dobre zdjęcia potrzeba mi więcej czasu..


 

A tu życie i lato szykują kolejne fajne tematy na najbliższe dni.. Wczoraj już wybyłam na babskie kino, film ciekawy, o miłości wbrew chorobie i alkoholizmowi, o potrzebie bliskości i zrozumienia.. Świetne role Juliette Binoche i Clive’a Owena.. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 W Niechorzu dalej trwa Summer Festiwal i z chęcią wybrałabym się na koncert Samanthy Fox i innych gwiazd lat 80’tych, a tu w tym samym czasie Święto Ogórka i koncert Kayah co też kusi 🙂 Do tego zbliża się 40 rocznica ślubu rodziców – podziwiam ich miłość i bliskość, to że uwielbiają spędzać czas razem.. Nawet kiedy tata latem wybiera się na kilka godzin na ryby, to mama za nim tęskni.. Razem na wakacje, na spacery, w weekendy do znajomych na działkę, wspólne wypady nad jezioro i świadomość, że zawsze mogą na siebie liczyć. Fajni są i mam nadzieję, że i my będziemy umieli tak pielęgnować naszą Miłość..

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s