Uwielbiam książki

Kolorowe okładki, pasjonujące światy wewnątrz, poruszanie wyobraźni i przeżywanie emocji…. Kolejny Kiermasz Książki Przeczytanej za nami, tym razem nie byliśmy tylko odwiedzającymi i kupującymi (choć to akurat też), ale zasiedliśmy od strony sprzedających za połówką stolika i z kartonami pełnymi książek przed 🙂 Kiedyś gdy byłam jeszcze nastolatką pracowałam dorywczo w sklepie i nie spodobało mi się, może dlatego, że miałam do czynienia z biżuterią (były tam też sprzęty muzyczne, kasety,zabawki) i każde jej oglądanie przez klientów stresowało mnie niezmiernie, bo bałam się że mi ją zwiną sprzed nosa. Tym razem sprzedaż była czystą przyjemnością, zainteresowanie książkami duże, a ceny bardzo niskie.

 

 

 

Na naszym małym stoisku można było zakupić fajne knigi już w cenie 1 – 4 zł! Warto? Warto 🙂 Fakt, że niektóre były mocno czytane, ale jeśli trafiają się tacy pasjonaci książek ja ja, to i mocno nadgryzione zębem czasu dzieła są w stanie kupić. Oczywiście w tak przystępnej cenie.. Poszły i nasze nowości i starocie z półki mojego taty. Kiedy Marcin zasiadał za stolikiem wtedy i ja ruszałam na obchód – oczywiście nie wyszłam z pustymi rękami – trzy książki kupiłam a ze 4 dostałam od tych co odkładali je na darmową półkę 😉 Mam więc „Ominąć Paryż” oraz „Czarodziejkę” Małgorzaty Wardy i trzy opowiadania Danielle Steel, gdyż po ostatniej trudnej w czytaniu „Starej baśni” Kraszewkiego mam chęć na trochę literatury kobiecej..

 

 

Ruszam więc do czytania, by później poruszać się też trochę fizycznie przy przeprowadzce u znajomych, gdzie jedziemy pomagać i udostępniać auto do przewożenia kartonów. Miłej niedzieli! Ja dopiero zaczynam długi weekend, a jeszcze 8 dni wolnego wprowadza mnie w radosny nastrój 🙂

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s