Ani się obejrzysz

Nawet nie zauważyłam, że już wtorek, że weekend za nami i kolejny tydzień rozkręca się w szybkim tempie.. Z wiosennym nastrojem pojechaliśmy na dwa dni do Zosi, ja na relaks, Marcin i Tomek na skopanie ogródka 😉 

 Rozpoczęliśmy też sezon grillowy pierwszymi kiełbaskami w tym roku. Cóż to był za smak.. i ten podpiekany chleb..normalnie niebo w gębie!

 

 

 

 

 

 

 

pierwszy grill

 

 

 

 

 

 

 

Były pogaduchy i nowe wieści, był spacer z psem i leniuchowanie w fotelu przed tv. Chyba jednak lepiej, że nie mamy tego telewizora, to taki straszny pożeracz czasu i to na dokładkę męcząco i co chwilę przetykany reklamami. To już wolę obejrzenie filmu na laptopie mimo, że ekran mały, za to przynajmniej mam ciągłość. A co do filmów, to wczoraj obejrzeliśmy romantyczną opowieść na faktach „I że cię nie opuszczę”.. o dziewczynie, która traci pamięć, a jej mąż próbuje ją w sobie od nowa rozkochać..

Beautifull…

 

 

A dziś było ustalanie szczegółów odnośnie sukni ślubnej 🙂 Pani z pracowni krawieckiej, do której się udałam podsuwała pomysły, jakich materiałów użyjemy, jak je ze sobą połączymy i rysowała na moich oczach szkic mojej przyszłej kreacji. W porównaniu do ceny zakupu gotowej sukni w salonie, przy uszyciu można zejść do 1/3 ceny. A mam też przykład przyszłej żony kolegi z pracy, która zamówiła suknię na allegro – ale to już jak dla mnie zbyt odważne 😉 Wolę mieć krawcową pod nosem i świadomość, że mogę do niej podejść w każdej chwili z każdym drobiazgiem do przeróbki czy poprawki. 

Dostaliśmy też wiadomość, że obrączki są już gotowe do odebrania.. i jedyne czego brak to zaproszenia, a te akurat mogłyby nadejść w pierwszej kolejności 😉 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s