A tu zima akurat

……przyszedł mróz i śnieg już spadł…….. Gadałam o tym śniegu, gadałam, no i mam. Dwa dni temu to nawet lód z nieba kapał i szyby zamarzały podczas jazdy – na włączonym ogrzewaniu! Co do ogrzewania to trzeba już w domu mocniej odkręcać kaloryferki, a i ciepły polar na siebie wrzucić. Że nie wspomnę o pluszowym kocu, pod który ostatnio mnie ciągnie. Tak mnie przyciągnęło, że usnęłam znowu w dzień i później zasnąć w nocy nie mogłam. 

 

 

No cóż.. zaczęła się pora niedźwiedziowa, chce się więcej jeść i dłużej spać. Co jedno w połączeniu z drugim może dać piorunujące efekty „wszerz” 😉 Ale my się zimy nie boimy! I od lutego włączam opcję – siłownia. Jak sobie to tu napiszę to muszę dotrzymać (to jest terapeutyczne i mobilizujące działanie bloga, bo głupio by było nie dotrzymać zapisanego słowa). Wprawdzie miałam wracać w styczniu, ale ciągle coś popołudniami mi wypada, łącznie z katarem od kilku dni. Do tego miesiąc krótszy i nie opłacało się kupować karnetu. 

 

 

Dziś zostałam jeszcze dłużej w pracy, żeby mieć możliwość wyjść kiedyś wcześniej. Trzy godziny mam odrobione, więc sobie w jakiś piątek zrobię prezent i umknę na wolność wcześniej niż inni, a tak!


Co do prezentów…… to mamy już nasz pierwszy ślubny! Dziś przybyła paczka niespodzianka od Gryndowego darczyńcy 🙂 Elektroniczna ramka na zdjęcia! Fiu fiu…  teraz można mieć zdjęcia na wierzchu, z ustawionym czasowym wyłączeniem, włączeniem, z podkładem muzycznym, na podglądzie i do tego można zabrać ją ze sobą na pokazy rodzinne, bez targania ciężkich albumów 😉 Wprawdzie mam ogromny sentyment do zdjęć wywołanych, ale taki rarytas będzie świetnym dopełnieniem.  


Dziękujemy! 🙂

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s