KrzywoLas

A jako, że mamy dłuższy weekend, to znowu załączył nam się szwędacz.. w planach był wyjazd do niemieckiego oceanarium, ale ponieważ to nad jeziorem, dość daleko i oprócz akwariów można też iść na długi spacer po okolicy, to zostawiliśmy ten wypad na cieplejsze dni.

Wystarczyło poszperać trochę po necie i proszę, znalazła się ciekawostka w okolicy, gdzie jeszcze nas nie było. Swoją drogą coraz więcej bliskich miejsc mamy zwiedzone i trzeba chyba będzie zacząć zataczać szersze kręgi 😉

 

 

Tym razem trafiliśmy do Krzywego Lasu, który wprawdzie nie powinien nosić szumnej nazwy Las, bo jest to niewielka powierzchnia i tych drzew też już nie ma tam zbyt wiele, ale jednak robi wrażenie. Trochę pokrążyliśmy po okolicy zanim udało się trafić (jakoś oznaczenia u nas w kraju są mało czytelne i widoczne), ale za to na miejscu już buszowali turyści, łącznie z japońskim, robiący zdjęcia krok po kroku. 

  

 

Jako, że już byliśmy w trasie, a oglądanie zajęło 10 minut to ruszyliśmy dalej w kierunku na Banie i Baniewice.

 

 

 

 

 Łabędzie w Baniach

 

 

 

 

Chciałam zobaczyć te rejony już wcześniej, bo kiedyś, jeszcze za dzieciaka, spędziłam tam wakacje nad jeziorem. I tak w ramach wspomnień zobaczyłam pomost, który kiedyś wydawał mi się większy 😉

 

 

 

 

 

 Baniewice

 

 

 

Zmienia się ten świat zewnętrzny, kiedy widzi się go z innej perspektywy. Zmieniam się i ja, z jednej strony na lepsze, dojrzalsze, ale z drugiej szkoda mi tamtej spontaniczności, ufności do ludzi i radości ze wszystkiego. Człowiek z wiekiem robi się jednak bardziej ostrożny.

Ale nic to, grunt to nie stracić pozytywnego nastawienia do życia 🙂

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s