Fitness – przybywam!

Od poniedziałku ruszyłam na ćwiczenia (poczytałam sobie wpisy z początku tego roku i można powiedzieć, że już to przerabiałam), cieszę się, że się zmobilizowałam. Przypomniałam sobie, że mam mięśnie, które już dawno nie były używane 😉 Właściwie odczułam to dopiero na drugi dzień. Ale o dziwo, dziś mimo okresu dałam radę śmigać na bieżni, rowerze i zrobić delikatną rundkę na siłowni. Od mojego ostatniego tam pobytu minęło ładnych parę miesięcy.. wstawiono ładne szafki do szatni, zlikwidowano kluczyki, co mnie cieszy bo zawsze ten klucz potem przeszkadzał albo był gubiony bo w spodniach nie było kieszeni. Teraz są kody, jest wygodnie, o wczesnej porze nie ma tłumów i choć otwarto niedawno większą i tańszą o parę złotych siłownię, to ja jednak pozostanę przy tej. Poćwiczyłam, poskakałam na skakance i rozgrzałam się potem jeszcze pod prysznicem. Dzięki temu w listopadowy wieczór nie odczuwam chłodu.. Fajne wrażenie..

 

 

Z fajnych tematów to udało nam się wczoraj nabyć bilety na W. Cejrowskiego, który odwiedzi niedługo Szczecin z humorystycznym wykładem o dżungli 🙂 „Boso przez świat” zaciekawia i przy mojej podróżniczej pasji jest wciągające. Tym bardziej, kiedy będziemy mogli posłuchać tych ciekawych opowieści na żywo, podziwiać zdjęcia i dodatkowo może uda mi się zrobić fotkę i złapać autograf do mojej kolekcji. 

 

A na razie ze zdjęć wrzucam nowe draceny, które od niedawna goszczą w równie nowych doniczkach zakupionych z funduszy firmowych, na parapecie u mnie w pracy. Mam nadzieję, że nie będą się gniewać jak czasem zapomnę je podlać i że okażą się wytrwałe.

 

 

 

 

kwiatki firmowe

 

 

 

 

Zmieniam czcionkę na blogu, bo tamta ciągle wydawała mi się mało czytelna, za drobna i za ciasna. Chciałabym jeszcze zwiększyć akapit między zdaniami, ale nie wiem jak to zrobić? Może ktoś mi doradzi?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s