Jesienne barwy

Podziwiam naturę za te wszystkie piękne barwy na ziemi, wracam z pracy i z zachwytem oglądam kolorowe drzewa i spadające liście.. w których zieleń przeplata się z żółtym i pomarańczowym kolorem..

 

 

 

 

nie da się ukryć że już jesień

 

 

 

 

 

Póki pogoda jest ładna trzeba ją wykorzystać, więc wybieram się jutro na kijki i pogaduchy przy marszu z Kasią. A jeśli zacznie padać to połażę dalej w poszukiwaniu obrazu. Pościel udało się znaleźć, ale tylko taką przejściową. Nie do końca pasuje, ale że była tania to na razie niech będzie póki nie znajdę takiej jaką sobie wymarzyłam. A z reguły tak bywa, że znajduję jak przestaję szukać 😉 

 

 

Na zimę mamy zajęcie – ustalenia przedślubne 🙂 Jest już wyznaczona data, zarezerwowana sala i zespół muzyczny.. ale ciągle się wahamy czy robić skromne spotkanie dla najbliższych czy jednak większe przyjęcie. W lokalu można zrobić zarówno imprezę z tańcami jak też sam obiad, więc jeszcze wszystko do przegadania.. Zaczynam się zastanawiać nad suknią i przystrojeniem sali i chciałabym chyba tonację biało-zieloną.


Zielony to przecież kolor nadziei.. 🙂 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s