Zlot Żaglowców

W piątek wybraliśmy się na Wały obejrzeć te żaglowce, które już przypłynęły. Tłumy przyglądały się statkom, wędrowały po sklepikach z różnościami i szalały na wesołym miasteczku 🙂 Zespół Voo Voo zagrał nietypowy koncert na podkładzie z Filharmonią Szczecińską, ledwo co rozpoznałam Wojtka Waglewskiego którego miałam okazję oglądać jeszcze jako nastolatka..

  

 Statki w pełni obejrzeliśmy dopiero w sobotę, po odebraniu Gryndy z dworca, po kąpielach nad rzeką i po domowym żurku na obiad 🙂 Największe wrażenie robił Dar Młodzieży ustawiony centralnie przy zejściu ze schodów, meksykański Cuauhtemoc i ogromny Kruzenstern, stojący wprawdzie na samym końcu Łasztowni – ale udało się dotrzeć i do niego. 

 

 

 

 Dar Młodzieży

 

 

 

 

zlot żaglowców

 

 

 

 

 

Tall Ship Races

 

 

 

Na telebimie obejrzeliśmy występ ślicznej Nelly Furtado, ale ze świadomością, że na następny dzień zobaczymy ją już na tej szałowej scenie podczas całego koncertu..

 

 

 

 

 

Wystąpili też Ewelina Lisowska, Lemon, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Feel i inni, a na koniec po świetnym remiksie DJ’a Adamusa w niebo wystrzeliły fajerwerki, wyglądające jeszcze wspanialej na tle statku… Warto było poczekać do północy 🙂

 

 

 

 

O północy

 

 

 

 

Wystrzałowo :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s