To już lato?

Jak co roku, kiedy czerwcowe słońce (jest 25 stopni gorąca!) dodaje energii, obudziła się we mnie chęć skrócenia włosów, które już zbyt mocno się plątały, zbyt długo wysychały po myciu i zaczynały męczyć. Trzeba było coś z tym zrobić – czyli ciachnąć i już! Od fryzjerki wyszłam mało zadowolona, bo kształt fryzury w niczym nie przypominał takiego, jaki miał być – na szczęście był to tylko efekt złego modelowania – w domu ułożyłam po swojemu i jest fajnie 🙂

Z tym nowym fryzem i polepszonym humorem ruszyliśmy pod Teatr Letni posłuchać koncertu „Carmina Burana” na zakończenie sezonu Filharmonii. Na scenie wystąpiło ponad 300 osób, chóry, wokaliści i orkiestra którą najbardziej było słychać 🙂 Spotkaliśmy się z kumpelą z marketingu, pogadałam sobie z nią o pracy, o relacjach w jej dziale, a na zakończenie wieczoru zasiedliśmy w restauracji na herbatę – dla mnie i hamburgerki – dla M.
W sobotę z okazji Gryfii – przyznawania ogólnopolskiej nagrody literackiej odbył się Kiermasz Książki, na którym nie mogło mnie zabraknąć. Tym bardziej, że książki sprzedawane po złotówkę są nie lada rarytasem! Pojechaliśmy rano, upolowałam trzy nowe książki, potem odwiedziny w księgarni u Beaty gdzie kupiłam Zafona dla taty, na zbliżające się święto. Potem dzień na plaży, na spacerze i lodach, przeleniuchowany, zrelaksowany, zaczytany i pełen słońca. By powrócić na kiermasz i upolować 3 kolejne książki, dokładane z kartonów Książnicy Pomorskiej. Takie akcje to ja lubię!
Wieczorem na małym ekranie ciąg dalszy Rodzinki.pl i w planie cała niedziela nad wodą mimo opalonych nosów i ramion 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s