Artystycznie

W sobotę kursowaliśmy między Teatrem Polskim, a Książnicą Pomorską gdzie udało się spotkać  Sonię Bohosiewicz, zrobić zdjęcia i zdobyć autografy pani Agaty Kuleszy, Michała Ogórka, Krzysztofa Wakulińskiego i profesora Jerzego Bralczyka..

 

 

A w niedzielę, po przygotowaniu obiadu ruszyliśmy na Zamek Książąt Pomorskich wysłuchać czytania i mieć przyjemność napotkać Jana Nowickiego i Mariana Opanię. Pan Nowicki przyprawił mnie o rumieniec witając komplementem – widać, że do kobiet ma wiele śmiałości 😉 

 

 

Wieczór spędziliśmy u rodziców, Dzień Mamy świętując przy deserach lodowych i oglądając fotki. Ten weekend był dla mnie bardzo wzniosły! Tyle artyzmu, w mgiełce sztuki, czytanych książek, które w większości były mi znane.. Normalnie jestem zachwycona i jeszcze nie mogę się nacieszyć autografami, które co jakiś czas przeglądam i uśmiecham się do nich 🙂 Tym bardziej się cieszę, gdyż w następnym roku planowany jest kolejny Festiwal Książki Słuchanej – mam nadzieję, że wejdzie na stałe do programu szczecińskich wydarzeń..

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s